Praca

0

Firma P.I.W. "Wifama-Prexer" Sp. z o.o, to polska firma z tradycjami sięgającymi początku XX wieku. Jest to firma produkcyjna, która swoje produkty dostarcza na teren całego świata. Aktualnie firma przechodzi restrukturyzację rozszerzając działalność o nowe rynki i kierunki rozwoju. W związku z nowo tworzonym działem pamiątek okolicznościowych, poszukujemy pracownika, który wesprze ten dział od strony wdrożeniowej (tutaj zamieścić ofertę).

Stanowisko: Metaloplastyk / Grawer

Zakres obowiązków

  • umiejętność tworzenia w metalach kolorowych wzorów wklęsłych i wypukłych, grawerunków,
  • umiejętności emalierskie, medalierskie
  • wiedza w zakresie branżowego odlewnictwa
  • umiejętność przygotowanie wzorów pod produkcję krótkoseryjną/seryjną
  • obsługa oprogramowania komputerowego niezbędnego dla danego stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • zmysł estetyczny
  • kreatywność
  • samodzielność
  • zdolności manualne
  • przykładowe zdjęcia wykonanych przez siebie prac

Oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Wsparcie couch,
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Dofinansowanie do kart sportowych,

CV wraz z przykładowymi zdjęciami własnych prac prosimy o przesłanie na adres:

W przesyłanej dokumentacji prosimy o dopisek:
Zgadzam się na przetwarzanie Moich danych osobowych przez PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE „WIFAMA-PREXER” sp. z o.o. z siedzibą w: Niciarniana 45, 92-320 Łódź (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi nie ponosi odpowiedzialności za treści ofert zamieszczanych na stronie internetowej Biura Karier.

do góry